Theta Healing Terapisi Tokat

Theta Healing Terapisi Tokat için doğru adrese geldiniz. Tokat’da Theta Healing tedavisi yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazımızın devamında Theta Healing hakkında öğretici bilgiler vereceğiz.

Buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Theta Healing Nedir?

Yaşamınızı tamamen değiştirecek bir felsefedir. Yaşam enerjisini artıracak, negatif düşüncelerden sizi sıyıracak, inandıklarınızı değiştirmenize yardımcı olacak ve daima mutlu kalmanız için kullanılacak bir meditasyon yöntemidir.

Arzularınızı ve hayallerinizi gerçekleşmenize yardımcı olacak ve hiç bir şeyin imkansız olmadığını gösterecek, gücünüzü, yeteneklerinizi, başarılarınızı keşfetmenizi sağlayacak bir metottur.

Katı kurallarınızı ve mutluluğunuzu engelleyen olayların, kavramların farkına varıp değiştirmenize yardımcı olacaktır. Öz kimliğinizi yaşamanız için size doğru yolu gösterecek bir yöntemdir.

Theta Healing Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Teta Şifası yetenekli şifacı Vianna Stibal tarafından 20 sene önce kendini mucizevi bir şekilde kanserden anında iyileştirdiğinde bulunmuştur. Vianna binlerce kronik ve ölümcül hastalığı olan kişileri iyileştirdiğinde bunu kolayca öğrenilecek güçlü bir şifa tekniği haline getirmiştir.

Theta Healing Nasıl Yapılır?

Thetahealing® ile bilincimizi kendi taç çakramızdan çıkartarak Yaradan’ın sevgi enerjisiyle buluşturup OL seviyesinde bilinçaltı kayıtlarını değiştirebiliriz. Kendi bedenimizi şifalandırabilir ve başka birinin bedeninde rezone olabiliriz.

Kendi alanımızdan çıkmak bize kendimize ve başkasına başka pencereden bakma şansı verir.

Bu pencere bizi Yaradan’ın ışığına götürür. Yaratıcı ile her buluşma anında beyin teta dalga frekansında olur.

Teta’dayken sadece kendi ilahilimizle değil, aynı zamanda doğrudan ilahi olana Var Olan Her Şeyin Yaratıcısı’na bağlanırız.

Beta frekansında bizi engelleyen bir çok negatif kodlarımızı görüp farkına varabiliriz ancak değiştiremeyiz o nedenle teta frekansında kalıcı olarak negatif tüm kayıtlarımızı kolayca değiştirebilir, şifaya tanık oluruz.

Bunu yapmak için üstün bir yeteneğe sahip olmak da gerekmez.

Herkes şifaya tanık olabilir.

Bilincin tanık olduğu her şeyi hayatımızda yaratıyoruz.

Theta Healing Ne İşe Yarar? | Theta Healing Terapisi Tokat

Theta şifa, inanç sistemleri, bastırılmış duygular, korkular, travmalar ve genetik kusurlar gibi kişinin doğal işleyişindeki tıkanmaların nedenlerini tanımlar. Bu tıkanmalar, sonsuz ruhsal enerjinin akışını sınırlayarak etkiler. Terapi, kişinin bu blokları veya engelleri aramasına ve en yüksek kaynağa bağlanarak dört seviyenin tümünde bilinçaltı temel inançları ve blokları; çekirdek, genetik, geçmiş yaşam ve ruhun salıvermesini sağlar.

Meditasyon tekniği olarak kabul edilen Theta şifa, 1995 yılında Vianna Stibal tarafından oluşturuldu. Vianna, geleneksel tıbbi tedavinin başarısız olduğu kendi sağlığına dönüş yolculuğu sırasında kullandı. Manevi bir bağlantı yakaladı ve Tanrı’ya yaklaşırken zihnini, bedenini ve ruhunu da geliştirdi. Bu terapi tüm inançlara ve dinlere hitap etmektedir.

İnandığımız şeyi değiştirdiğimizde, nasıl hissettiğimizi değiştiririz, bu da farklı seçimler yapmaya ve yeni eylemler gerçekleştirmeye götürür. Theta Healing, sınırlayıcı inançları ve duyguları güçlendirici olanlara dönüştürmek için bilinçaltına erişerek çalışır. Bilinçaltınıza erişim sağlayan bir meditasyon tekniğidir. Deneyimli uygulayıcılar, vücudunuzu tarayarak ve bir tür uygulamalı kinesiyoloji olan kas testi yaparak bilinçaltınızda tutulan sınırlayıcı inançları belirlemek için eğitilir. Bu kısıtlayıcı düşünceler daha sonra güçlendirici ve destekleyici inançlarla yeniden programlanır. İnançlarınız değiştiğinde, düşünceleriniz, duygularınız ve eylemleriniz değişir.

Bilinçaltı zihne teta beyin dalgası yoluyla erişilir. Beyindeki elektriksel aktiviteyi kaydetmek için elektrofizyolojik bir izleme yöntemi kullanan bilim adamları, mutluluk duygularının ve iç huzurun yalnızca teta beyin dalgaları baskın olduğunda hissedildiğini keşfettiler. Teta beyin dalgası, bilinçli zihninizin deneyimlerinizin, uzun süreli hatıralarınızın, yaratıcılığınızın, duygularınızın, ruhsal bağlantınızın ve ilhamınızın depolandığı bilinçaltı zihninize bağlanmasına izin verir.

Theta Healing Terapisi Tokat

Tokat Theta Healing terapisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.