Theta Healing Sizin İçin Doğru Seçim mi

Theta Healing Sizin İçin Doğru Seçim mi?

Bu tekniğin sunduğu avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinerek, bunun sizin için doğru seçenek olup olmadığını kolayca belirleyebilirsiniz. Şimdi bir göz atalım:

Yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarır
Korku ve fobilere son verir
Sizi bağımlılıklardan ve alışkanlıklardan kurtarır
Ruhsal bağlantınızı daha derin hale getirir
Kişisel özgürlüğe ulaşmanıza yardımcı olur
Daha sağlıklı olmanıza ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur
Fiziksel hastalıkları iyileştirir
Duygusal sorunları ve travmayı tedavi eder
Kendine daha fazla güvenmeye yardımcı olur
Hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirir
Uyumlu ilişkilerin nasıl geliştirileceğini öğretir
Ruh eşinizi nasıl bulacağınızı gösterir
Deha Potansiyelinizi Açığa Çıkarır
Mükemmel kariyerinizi ortaya çıkarır
Bolluk ve zenginlik yaratır
Şüphesiz, hayatınızda değişikliklere ihtiyacınız varsa veya değişiklik yapmak istiyorsanız, ThetaHealing sizin için avantajlı olabilir; ayrıca hiç düşünmediğiniz şekillerde yardım alabilirsiniz. Bu tekniğin en güzel yanı, size hayatınızı olmasını istediğiniz hale getirme gücü vermesidir.

Bir ThetaHealing Seansı Sırasında Neler Olur?

Genellikle bir seans yarım saat ile bir buçuk saat arasında sürer ve kaç seansa ihtiyacınız olduğu ele almak istediğiniz soruna bağlıdır.

Uygulayıcı, kazma olarak bilinen bir araç yardımıyla duygusal veya fiziksel sorununuzu teşvik eden önemli inançları tanımlamaya odaklanır. Bu, uygulayıcıya sayısız inanç katmanını çözme ve en alttakine ulaşma yeteneği verir. Dolayısıyla, bu en alttaki inanç değiştirildiğinde, ondan sonra gelen diğer inançların da değişeceğine ve bireyin sınırlardan kurtulacağına ve erken travmalardan geçmek zorunda kalmayacağına inanılmaktadır.

ThetaHealing seansının bir diğer önemli yönü de uygulayıcının kas testi yoluyla belirli inançlara sahip olup olmadığınızı kontrol etmesidir; seans sırasında yapılan her şeyin sizin onayınızı gerektirdiğini unutmayın, yani basit bir evet yeni gerçekliğe hazır olduğunuzu gösterir.

Seanslar, uygulayıcının ve ilgili bireylerin hayatlarının değiştirmek veya iyileştirmek istedikleri tüm yönlerini özgürce keşfedebilecekleri güvenli ve destekleyici bir alanda yapılır.

ThetaHealing Üzerine Son Düşünceler | Theta Healing Sizin İçin Doğru Seçim mi?

Şüphesiz, bu tekniğin insanların duygusal ve fiziksel mücadelelerini çözmelerine yardımcı olduğu düşünülmektedir ve kişiye, düşüncelerini ve arzularını yaşam deneyimleriyle hizalayarak daha iyi bir yaşam kalitesi elde etmek amacıyla bilinçli ve bilinçsiz benlik arasında bağlantı kurmayı öğretir.

Bu seanslar, devam eden olumlu referanslar ve bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu bir sonraki seviyeye taşıma kapasitesi nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Dahası, bu yöntem sizi hasta eden ya da arkadaşlarınız ve ailenizle aranızda engeller oluşturan düşünce kalıplarından kurtulmanıza yardımcı olarak zihninizi arındırır, gücünüzü ve özgürlüğünüzü artırır ve yaşamınızı uyumlu hale getirir.

Daha fazla bilgi ve randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.