Theta Healing Seansı

Theta Healing, seansa ihtiyacı olan kişiye, direkt temas olması gerekmeden uygulanan bir şifa tekniğidir. Dünyanın neresinde olursanız olun, bir telefon kadar yakınınızdadır. Şifa almak isteyen kişi ile yaptığımız ön görüşmede, alıcının ne gibi bir sorunu olduğunu ve şifa almak için ne kadar istekli olduğunu tespit ederiz. Bunun amacı, kişinin ruhsal durumunun yapacağımız seanslara ne derecede uygunluk göstereceğini kavrayabilmektir.

Seansın birinci adımında bilinçaltı ve inanç seviyelerinde bir tarama (Reading) yapılır. Bu taramanın amacı sorunun ya da sorunların nerede olduğunu ve hangi kök inançlara bağlı olduğunu tespit etmektir. Bilinçaltı veya inanç seviyelerinde oluşturmuş olduğumuz negatif kodlamalar, programlar ve inançlar, bizim günlük hayatımızdaki davranışlarımızı ve yaşam tarzımızı belirler. Küçük bir bilgi; bilincimiz günlük 2000 bayt, bilinçaltımız ise 4.000.000.000 bayt ile çalışır.

İşte bu noktada bizler devreye girerek alıcı ile birlikte kendimizi Theta Frekansına bağlıyoruz. Söz konusu olan negatif kodlama, program, inanç veya kök inançları bulunduğu yerden siliyoruz ve çözümleyerek yerlerine karşıtlarını yüklüyoruz. Daha sonra alıcının içerisinde barındırdığı, kendine ait olmayan ve enerjisini devamlı düşüren yabancı enerjileri temizleyip, diğer zamanlarda, ortamlarda veya kişilerde kalan ruh parçacıklarını arındırılarak kişiye yeniden yükleriz. Kendisinde bulunan ancak başkasına ait olan ruh parçacıklarını da alıp temizleyerek geri göndeririz. Bu aşamalar devam ederken şifa alan kişi ile sürekli Theta Frekansındayız.

Bazı insanlar mıknatıs gibidir. Olumsuzlukları ve yabancı enerjileri çok çabuk kabul ederler. Auraları zayıftır. Bazı insanlarda da geçmişten kalan beddualar, büyü veya kara büyü dediğimiz güçlü negatif enerjiler vardır. Bunlar tespit edilir ve silinir. Ardından şifa alan kişiye ihtiyacı olan olumlu his yüklemeleri yapılır. Kişinin ihtiyacına göre diğer silme, çözümleme ve yüklemeler yapılır. Hatta anne karnına bile gidilerek, hamilelik başlangıcından doğuma kadar olan süreçte de iyileştirmeler yapılır. Bazı durumlarda ise yedi kuşak geriye gitmek gerekebilir.

NLP Teknikleri Nelerdir?

Bazen alıcıdaki sorunları bulmak zor olabilir. Bunun sebebi problemlerin derinlerde bir yerlerde gizlenmiş olmasıdır. Bu gibi durumlarda kazma (Digging) işlemi yapılması gerekir. Digging yöntemi, kişiye sorular sormak suretiyle geçmişine gidilerek sorunun kaynağını bulmaktır. Örneğin; problemin ne zaman başladığı, başladığı zamanlarda herhangi bir olumsuz olayın yaşanıp yaşanmadığı gibi teferruatlı sorular yöneltilir. Bazen insanlardaki sorunlar hiç aklınıza gelmeyecek küçük detaylarda gizlidir. Buradaki amaç o küçük detayları bulup sorunu gidermektir.

Kendinize bir iyilik yapmak isterseniz “Theta Healing” ile tanışın. Bünyenizde mevcut olan, fakat farkında olmadığınız o güçle neler yapabileceğinizi öğrenin. Zaten var oluş nedenimiz öğrenmek değil midir?