NLP Unsurları Nelerdir

Merhaba ben Kazım Akçay

25 Aralık 1971 tarihinde Türkiye’nin Sivas şehrinde doğdum. 1996 yılından beri Avusturya’nın Viyana şehrinde yaşamaktayım. Evliyim ve bir kız çocuk babasıyım. Viyana’ya geldikten sonra hayatımda düzgün gitmeyen bir şeyler vardı. Sürekli sağlık sorunları yaşıyordum. 2001 yılından 2010 yılına kadar geçen zamanda beş defa ameliyat oldum. Yüzlerce kez tedavi gördüm. Her şey ters gidiyordu. Neredeyse ailemi kaybetme noktasına kadar gelmiştim. Hayattaki amaçlarım tükenmişti ve hiçbir şeyden zevk almamaya başlamıştım. Her şey bundan sonra başladı. Hayata tekrar geri dönmemi ve daha sıkı bağlanmamı sağlayacak olan insanla tanıştım. Benim kurtarıcım olan o güzel insan. Kendisi Avusturya asıllı bir şifacı. Bana ait olmayan ve bana hastaneleri ikinci evim yapan vücudumdaki tüm yabancı enerjileri beş dakika içerisinde silip atmıştı. Onun vesilesi ile hayata yeniden tutunmuştum.

Neden bu kadar olumsuzluğu yaşadığıma gelince

bana karşı yapılmış, negatif enerjilerden oluşmuş bir kara büyü. Evet, yanlış duymadınız! Bu enerjiler dizlerime, belime, boynuma yüklenmişti ve ben bu üç bölgeden ameliyat oldum. Bana ait olmayan ve hayatımı cehenneme çeviren bu enerjilerin hepsi artık ait oldukları yerde. İşte bunun için başta Tamara’ya (Şifacı Kadın), sonra da meleklere teşekkür borçluyum. Tabii bu arada bir gerçek var ki Yaratan’ın izni olmadan kâinatta bir yaprak dahi kıpırdayamaz. Bunların hiçbiri bir tesadüf değil, benim için bir öğretiydi. Kin, nefret, öfke ve pişmanlıktan arındım ve bana bunu yapan insanların hepsini affettim.

Bundan sonrası çorap söküğü gibi geldi

Tamara’dan bir şeyler öğrenip kendimi eğitmeye başladım. Sonrasında “Theta Healing” ile tanıştım ve kendime bunu amaç edindim.

Netice olarak şunu söyleyebilirim ki, asla vazgeçmeyin. Hayatın hangi evresinde ne ile karşılaşacağınızı bilemezsiniz. Bunu size hayatına son vermek isterken sonrasında bunları yaşayan bir insan olarak söylüyorum. Neden ben? Bu soruyu kendinize sormadan, mücadeleye ve öğrenmeye devam edin. Sevgiyle kalın ve asla sevmekten vazgeçmeyin.

Uluslararası Sertifikalar