Bilinçaltının Gücü

Bilinçaltının Gücü

Bilinçaltınız, kalbinizin atışından anılarınıza ve hislerinize kadar hayatınızın yaklaşık %90’ını yönetir. Eğer gerçekten zihninizle çalışırsanız, bilinçaltınız sizinle birlikte çalışabilir ya da size karşı çalışabilir. Bilinçaltınız her zaman sizi korumaya ve güvende tutmaya çalışır.

İnsanların fark etmediği bir şey de bilinçaltınızın sizi asla sabote etmeye çalışmadığıdır. Örneğin aradığınız işi bulamıyorsanız, o işte istemediğiniz ya da korktuğunuz bir şey vardır, sonsuza kadar orada sıkışıp kalmak gibi. Bilinçaltı düzeyde, aradığınız şeyi elde edemediğinizi hissedebilirsiniz, ancak başka bir düzeyde bilinçaltınız size yardım etmenin en iyisi olduğunu düşünür.

Beyniniz şimdiye kadar yapılmış en hızlı bilgisayardır. Ve beynin görevi sorun çözmek ve aslında sizi odaklamak ve hayatta kalmanıza ve yaşamanıza yardımcı olmaktır. Egonuzun sizin dostunuz olduğunu unutmamalısınız. Bilinçaltına yardım etmenin en iyi yollarından biri kızgınlıkları temizlemektir. Kırgınlıklar zihninizde çok fazla enerji kaplar. Kızgınlıklarımızı temizlediğimizde, nesnelere dokunmadan onları hareket ettirmek gibi şeyler yapabiliriz.

Beyniniz sebepsiz yere kırgınlıklara tutunmaz. Beyninizin tuttuğu her şey, her kızgınlık, her öfke, her inanç, bilinçaltınız size bir şekilde yardım ediyordur. Garip bir şekilde, bilinçaltınız sizi koruyor. Beyninizin ana işlevi zihniniz, ruhunuz ve ruhunuzla birlikte bu gezegende öğrenmektir. Siz öğrendiğiniz ve büyüdüğünüz sürece, o da bir şeyler yapmaya devam edecektir. ThetaHealing®‘de bildiğimiz bir düşünce, düşüncelerin gerçek şeyler olduğudur. Düşünceler ışık hızından daha hızlı hareket ederler ve DNA‘da bile değişiklik yapabilirler. Düşünceler gerçekten önemlidir, bu nedenle en iyi şey düşüncelerinizin beyninizde gereksiz yer kaplayan olumsuz bir şekilde olmadığından emin olmaktır.

Bilinçaltının Gücü

Alanımızın dışına çıktığımızı hayal ettiğimizde, beyin dalgaları alfa beyin dalgası modeline girdi. Bu, görselleştirdiğinizde içine girdiğiniz beyin dalgasıdır. Yukarı çıkıp Tanrı veya Yaratıcı kelimelerini eklediğinizde, alanınızın üzerindeyken aslında bir teta beyin dalgasına girersiniz. Teta beyin dalgalarına girmek aslında gerçekten zordur ve biz bunu yaklaşık 30 saniye içinde nasıl yapacağımızı öğrendik.

Bilinçaltı teta beyin dalgası, uyurken veya rüya görürken içine girdiğiniz beyin dalgası modelidir. Beynin daha fazla bölümü açılır ve bölümler problemleri çözer. Aslında insanların problemleri uyuyarak çözdükleri ya da cevaplarını uyurken aldıkları belgelenmiştir. Eğer bilinçaltınıza yapması için sadece bir şey verirseniz, o sadece bir şey yapacaktır. Ancak beyninize bir liste verirseniz, sizin için hemen tezahür etmeye başlayacaktır. Bilinçaltınız güçlüdür.

Zihninize sürekli tezahür ettireceği bir şey vermek onu meşgul eder ve sizin için çalışmasını sağlar. Aksi takdirde bilinçaltınız sizi eğlendirmek için elinden geleni yapacak ve sizi en tuhaf şekilde eğlendirecektir. Bu yüzden bilinçaltınıza tezahür ettirecek pek çok şey verin. Yaratmak istediğiniz her şeyi bilinçaltınızı meşgul etmek için bir listeye yazmalısınız. Bol paranız olsaydı ne yapardınız? Finansal açıdan sınırsız olsaydınız ne yapardınız? Bilinçaltının en büyük anahtarı budur – sınırsızdır.